Munsterman Heftruck Service… Think global act local

Door: William Luijmes

Leestijd: 1 minuut

71728d48 B15d 43c3 A467 D28daa80511d
Img 4520
Img 4521
A3acb2ba 9984 4001 B7f1 75037ab45425
Img 4513
Img 4515
Img 4517

Met trots hebben wij een nieuwe Toyota Traigo 80 elektrische heftruck geleverd aan Ten Brinke Materieel Dienst

Deze krachtige heftruck is uitgevoerd met een comfortabele cabine en een Cascade Corporation vorkversteller, waardoor hij optimaal is uitgerust voor veilig en efficiënt werken onder uiteenlopende omstandigheden.

De Traigo 80 wordt aangedreven door een TAB Benelux batterij. Deze energieoplossing zorgt voor betrouwbare prestaties, een lange inzetduur en draagt bij aan een duurzame en toekomstbestendige interne logistiek.

Wij bedanken Ten Brinke Bouw Materieeldienst voor het vertrouwen en wensen het team veel veilige en productieve draaiuren met deze nieuwe aanwinst.

Munsterman Heftruck Service.. House of Heftrucks

William Luijmes

Vragen naar aanleiding van dit artikel

Ik ben uw specialist William Luijmes. Kan ik u ergens mee helpen? Heeft u een vraag? Ik help u graag!

Terug naar boven

Wil je dit artikel delen?